Yaşam

Hayri’nin Mumla Sedat’ı Aradığı Camdaki Kız’ın Son Bölümüne Tepkiler

Adım adım finale yaklaşan Camdaki Kız dün akşam yayınlanan 78. bölümüyle zaman sıçraması yaşadı. Bugünden 2 yıl sonra yola çıkan diziye merakla beklenen Laz Kızı karakteri dahil olurken, Hayri ve Nalan aşkının Türkan’a rağmen devam etmesine herkes kızmıştı. İşte Camdaki Kız’ın yayınlanan son bölümüne gelen tepkiler…

Kanal D ekranlarında soluksuz izlenen Camdaki Kız dün akşam yayınlanan 78. bölümüyle finale adım adım ilerliyor.

2 yıl gibi bir zaman sıçramasının yaşandığı dün akşamki bölümde Muzo ile Billur ve Döndü ile İsmail evlenirken Sedat’ın tedavi görüp şirketi tek başına yönettiğini gördük.

Köroğlu ailesi için işler hâlâ yolunda giderken, Nalan ve Hayri’nin Türkan’a rağmen ilgilerini sürdürmelerini ve üstelik bu ilişkinin Hayri’nin yönetimi altında ilerlemesini izledik.

Nalan’ın Türkan’a ve çocuklara desteğini sürdürse de Hayri’yle sevgililiğini sürdürmesi ve Hayri’nin işine karşı çıkması, Hayri’nin resmen yeni Feride olduğunu ortaya çıkarması, Hayri’nin çalıştığı kebapçının ortağı olarak zenginliği de gözden kaçmadı. .

Dizideki bir diğer önemli detay ise Laz Kız oldu! Kitaba göre Hayri’nin yeni gözdesi olacak Laz Kız dün akşam Hayri ile tanışmış ve diğer bölümlerde ikilinin oldukça yakınlaşacağının sinyalleri verilmişti.

Dün akşamki bölümde Nalan’ın kabul ettiklerini gören ve Hayri’nin baskısı altında yaşayan dizi izleyicileri sosyal medyadan tepkiler verdi.

İşte dün akşam yayınlanan Camdaki Kız’ın yansımaları:

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

The Girl in the Window’un dün akşamki bölümünü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…

haberfethiye.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu