Yaşam

Kızılcık Şerbeti Yeni Sezon Afişinde Nursema’nın Olmaması Tartışma Yarattı

Show TV’de reyting rekorları kıran Kızılcık Şerbeti, bomba gibi bir sezon finaliyle veda etti. Yeni sezonuyla izleyicisine ulaşmak için gün sayan Kızılcık Şerbeti dizisi cephesinde yeni gelişmeler yaşandı. Yeni dönemin ilk fragmanının ardından poster de yayınlandı. Yayınlanan afişte Ceren Karakoç’un canlandırdığı Nursema karakterine yer verilmemesi eleştirilerin odağı oldu.

Geçtiğimiz dönemin en çok konuşulan yapımlarından biri haline gelen Kızılcık Şerbeti, neredeyse her sahnesiyle sansasyon yarattı.

Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Barış Kılıç, Feyza Civelek, Evrim Alasya, Müjde Uzman, Sibel Taşçıoğlu ve Settar Tanrıöğen gibi sevilen isimlerin rol aldığı dizi oldukça ses getirdi.

Sevilen yapım, kaza, düğün, kavga gibi bir dizi olayın yaşandığı, kaosun yaşandığı sezon finaliyle ekran macerasına ara verdi.

Sezon finali Doğa’nın kendisini aldattığını açıklayan Fatih’ten intikamından Pembe ve Alev’in Abdullah için yüzleşmesine kadar izleyenleri şok etti.

İzlerken yeterince ilgi çektiğimiz Kızılcık Şerbeti, 15 Eylül Cuma günü ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz gün Kızılcık Şerbeti’nin nefes kesen yeni sezon fragmanı yayınlandı.

Kızılcık Şerbeti izleyicileri, ünlü oyuncunun canlandırdığı ‘Nursema’ karakterinin hikayesiyle yapımlara damgasını vurduğunu, hatta gerçek hayatta yaşadıkları karşısında susmak zorunda kalan kadınların sesi haline geldiğini biliyor.

İkinci sezonuyla kaldığı yerden yayın hayatına devam edecek olan dizinin yeni sezon posteri bugün yayınlandı. Nursema karakterini canlandıran Ceren Karakoç’un posterde yer almamasına tepkiler çığ gibi büyüdü.

??

Nursema karakterinin posterde yer almamasına katılarak bu konuyu eleştirenler de oldu.

??

Bu konudaki niyetinizi de çok merak ediyoruz.

Haydi yorumlara…

murgulajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu