Haber

Soylu’dan sonra Erdoğan da Dilek İmamoğlu’nu hedef aldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen mitingde konuştu. Van mitinginde zafer işareti yapan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Belediye Başkanı’nın eşi Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu’nu hedef alan Erdoğan, “HDP’liler örgütün parmak işaretiyle selamlıyor” dedi.

‘ORDUDAN OY ALAMAZ’

Erdoğan, Van mitinginde zafer işareti yapan Dilek İmamoğlu’nu hedef göstererek, “Kandil’den talimat alanlarla bir yere varılır mı? Biz talimatımızı Allah’tan sonra milletten alıyoruz. İki koyun verirlerse verirler” dedi. Yol vermeyin, ordudan oy alamazlar, Kandil’e.” Geri döneceğini ve tüm PKK’lıları sınır dışı edeceğini söylüyor. Kim bu Selo? Diyarbakır’da 51 vatandaşımızı katleden bu Selo. Kemal Bey Meclis’te HDP ile ne görüştünüz söyleyin. O söyleyemez. Kamu hizmetinden ihraç edilen PKK’lıları iade edecekler. Ülkemizin güney sınırlarını Suriyeleştirerek, ülkemizin güney sınırlarını kana bulayacaklardır. Ateşte boğmanıza izin vereceğiz diyorlar. Biz askerimizi Suriye’den çekip size bırakalım ki ülkemize kolayca saldırabilesiniz diyorlar. HDP’lileri ve örgütü parmak işaretiyle selamlıyorlar. Eline mikrofon alan her HDP’li, PKK’lının tehdit dolu sözlerine kalp işareti yaparak karşılık veriyor. ve içindeki FETÖ’cülerin heyecanını görüyorsun değil mi? CHP’ye gönül verenler de bu görüntüden utanıyor.”

SOYLU DA HEDEFTE

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da dün İmamoğlu’nu hedef aldı. Soylu, Kılıçdaroğlu’nun Van mitinginde zafer işareti yapan Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu’na, “PKK’nın yaptığı zafer işaretini yaptılar” dedi. (HABER MERKEZİ)

pervarihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu