Haber

Cüneyt Özdemir: ‘İnanın böyle çaresizlik, böyle acı görmedim’

Depremin olduğu günden bu yana kesintisiz yayınlarıyla afet bölgesinin nabzını tutan Cüneyt Özdemir, afet bölgesindeki yıkıma ilişkin duygusal bir paylaşım yaptı. Özdemir, ” Şimdiye kadar birçok şehrin bombalandığını gördüm. Bazılarının ortasındaydım. Maalesef talanı çok izledim. İnanın böyle çaresizlik, böyle acı, böyle keder görmedim. Mavi görmesin diye köşeye çekilip gizlice ağlıyorum” dedi.

Afet bölgesindeki tahribatla ilgili YouTube kanalından canlı yayın yapan Cüneyt Özdemir ve Kenan Taş, onlarca konuğu canlı yayınlayarak bölgedeki gelişmeleri izleyicilerine aktardı. Cüneyt Özdemir ve Kenan Taş bu yayınların ardından Hatay’a deprem bölgesine gitti.

Cüneyt Özdemir, deprem bölgesine yaptığı ziyaretin ilk gününde, “Afganistan’a savaş muhabiri olarak gittim, böyle bir yıkım görmedim!” dedi.

Özdemir, sosyal medya hesabından “Bir şey söyleyeceğim…” diyerek depremle ilgili duygusal bir paylaşım yaptı.

Özdemir, “Bir şey söyleyeceğim.. Şimdiye kadar bombalanan çok şehir gördüm. Bazılarının ortasında kaldım. Maalesef yağma olayını çok seyrettim. Hayatımı mülteci çadırlarını haberleştirerek geçirdim. Sadece Türkiye’ye değil dünyanın en belalı yerlerine gittim, inanın böyle çaresizlik, böyle acı, böyle hüzün görmedim, başımda bulut, kalbimde tonlarca geziyorum. Meğer hiç bu kadar gerçek, bu kadar sarsıcı ve bu kadar büyük bir acıyla sınanmamışım… Sanki içimde bir yerlerden bir şeyler koptu… Gözlerim bir anda doluyor ve ağlamaya başlıyorum. mavi görmesin diye bir köşeye çekiliyorum ve ben hıçkıra hıçkıra ağlıyorum.”

Özdemir’in paylaşımı şöyle:

kozlukajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu