Yaşam

Adım 5 Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Adım Farah Son Bölüm Tek Parça Full İzle

FOX’un yeni dizisi Adım Farah dün akşam 5. bölümüyle ekrana geldi. Başrollerini Engin Akyürek ve Demet Özdemir’in paylaştığı Arjantin yapımı La Chica que Limpia’dan uyarlanan Adım Farah, reytingleri alt üst ediyor. Adım Farah dizisinin yeni bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Ben Farah son bölüm tek parça full izle…

Adım Farah son bölümde; Tahir, Farah’a bağışçı müjdesini verince ikili derin bir nefes alır. Farah’ın artık Mehmet’e tanıklık yapmasına gerek yoktur.

Ancak Mehmet, Farah’ı bırakmaz. Ağa ise Tahir’den tüm bu olayların hesabını soracaktır. Tahir’in artık hem kendisini hem de Farah’ı koruması gerekmektedir.

İyi davranarak Farah’ın inadını kıramayacağını anlayan Mehmet, artık daha sıkı oynamaya karar verir. Şu anki amacı, Farah’ın sınır dışı edileceği korkusunu aşılamak ve onu buna tanık olmaya zorlamaktır.

Olaylar her geçen gün kontrolden çıkmaya devam ederken, Farah’ın sınır dışı edilme korkusu gerçek olmak üzeredir. Tahir’in Farah’ı kurtarmak için kısıtlı zamanı vardır.

İkili, Tahir’in tüm çabalarına rağmen içinde bulundukları durumdan çıksa da öngöremedikleri yeni bir sorunun kapısı aralanmıştır.

Benim Adım Farah Önceki Bölümde Neler Oldu?

Farah yerine Tahir tetiği çektiğinde Ağa ve Tahir’in ortasında yepyeni bir sorun vardır. Akrabalık bitti mi, husumet başladı mı? Ağa, emrine uymadığı için Tahir’e ağır bir bedel ödetecektir. Farah’ın hayatta kalması için Tahir’den başka güveneceği kimse kalmamıştır. Tahir, Farah ve Kerimşah’ı korurken ikisi de Kerimşah’ın Mehmet’e her şeyi anlattığından habersizdir. Farah, Mehmet’in Kerimşah ile konuştuğunu öğrenince onu oğlundan uzak durması konusunda uyarır. Bu sırada Mehmed; Farah’a güvendiği Tahir’in geçmişini kanıtlarla anlatacak ve ondan kendisi için en gerçek kararı vermesini isteyecektir.

Step Farah Part 5 Tek Kesim İzleme Ekranı

ADIM FARAH SON BÖLÜM TEK MODÜL TAM EKRAN İZLE

bogazkaleajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu